Adolf Baumgartner-Stoiloff
(Linz 1850-1924 Wien) Wilde Schlittenfahrt, signiert C. Stoiloff jun., Öl auf Holz, 15,5 x 31,5 cm, gerahmt,
09.11.2020 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.11.2020 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |