Čís. položky 33

Roberto Marcello Iras Baldessari *

(Innsbruck 1894–1965 Rome)
Mucca + Pastore, 1916 ca., monogrammed, pastels on thin cardboard, 14.3 x 23 cm, framed

This work is registered in the Archivio Unico per il Catalogo delle opere futuriste di Roberto Marcello Baldessari, Rovereto, curated by Prof. Maurizio Scudiero, under no. B16–46 (digital certificate available)

Provenance:
European Private Collection

Exhibited:
Monza, Leo Galleries, R. M. Baldessari. Coerenza innovativa,
21 October – 17 November 2018, exh. cat. p. 15 with ill.

Expert: Alessandro Rizzi Alessandro Rizzi
+39-02-303 52 41

alessandro.rizzi@dorotheum.it

24.11.2020 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 10.000,-

(Innsbruck 1894–1965 Rome)

Provenance:
European Private Collection

Exhibited:

+39-02-303 52 41

alessandro.rizzi@dorotheum.it

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní
Typ aukce: Sálová aukce s Live bidding
Datum: 24.11.2020 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.