Norbertine Bresslern-Roth *
(Graz 1891-1978) Boxer Hund, signiert: N. B.-Roth, Kohle auf festem Papier, Blattgröße ca. 22 x 19 cm, Passepartout, verglast (Plexiglas), gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.11.2020 - 15:04
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Norbertine Bresslern-Roth *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.11.2020 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena: