Uhrkette
Gold 580, ein Karabiner Metall vergoldet, Länge ca. 38,5 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, 19 gøg18
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
19.11.2020 - 10:31
- Vyvolávací cena:
Uhrkette
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 19.11.2020 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |