James Rizzi
(New York 1950 geb.) "Hells heros", signiert Rizzi, im Druck betitelt und datiert, Druckgrafik 3D, Nr.265/350, Blattgröße 12 x 14,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 10:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
James Rizzi
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: