Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Ohne Titel", signiert Krawagna, datiert 87, Mischtechnik auf Leinwand, 38 x 46 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 10:42
- Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |