Leo Diet (Dietmann)
(Prag 1857-1942 Graz) "Venedig", signiert Leo Diet, datiert 04, Kohle, Pastellkreide auf Papier, Passepartout Ausschnitt 36 x 25 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 10:51
- Vyvolávací cena:
Leo Diet (Dietmann)
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |