Franz Grabmayr *
(Pfaffenberg bei Obervellach 1927-2015 Wien) "Ohne Titel", revers signiert Grabmayr, Öl auf Leinwand, 69 x 98 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 11:25
- Vyvolávací cena:
EUR 15.000,-
Franz Grabmayr *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 11:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |