Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Pekinesen", signiert L. H. Jungnickel, Kohle, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 29,5 x 35,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 12:14
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 12:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-