Wilhelm Loisel *
(Radsberg 1914-2005) "Rosa Mohn", signiert W Loisel, revers auf Expertise betitelt, signiert und datiert 1990, Öl auf Leinwand, 46 x 48 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 12:35
- Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Wilhelm Loisel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 12:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |