Künstler um 1900
Winterlandschaft, signiert R. Tröger, Öl auf Holz, 109 x 94 cm, gerahmt,
23.11.2020 - 10:05
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.11.2020 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |