Brillantsolitär ca. 0,45 ct
Weißgold 585, RW 61, 9,9 g, Tragespuren, Weitenänderung øg10
06.12.2020 - 19:01
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantsolitär ca. 0,45 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.12.2020 - 19:01 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |