Brillantsolitär ca. 0,35 ct
Weißgold 585, RW 62, 10,9 g TragespurenøG11
06.12.2020 - 19:25
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Brillantsolitär ca. 0,35 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.12.2020 - 19:25 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |