Brillant Ring zus. ca.0,40 ct
Weißgold 750, acht Brillanten, RW 57, 8,2 g, Tragespurenøg8
26.11.2020 - 11:07
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring zus. ca.0,40 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 26.11.2020 - 11:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |