Brillantohrsteckclipse zus. ca. 1 ct
Gold/Weißgold 585, Oberteil in Navetteform, Brillanten in Wißgold gefasst, 9,9 gøG10
14.12.2020 - 15:09
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2020 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Graz |