Brillantring zus. ca. 0,80 ct
Gold/Weißgold 585, Oberteil in Navetteform, Brillanten in Weißgold gefasst, RW 58, 9,2 g øG9
14.12.2020 - 15:07
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca. 0,80 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2020 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Graz |