Altschliffdiamantring
Gold 580/Silber kombiniert, zwei Altschliffbrillanten zus ca. 0,50 ct, kleinere Altschliffdiamanten zus. ca. 0,10 ct, RW 52, 2,6 g
14.12.2020 - 15:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffdiamantring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2020 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Graz |