Brillantdamenring zus. ca. 0,20 ct
Gold/Weißgold 750, Tansanit, RW 55, 8,6 g, Stein mit deutlichen Oberflächenmerkmalen, Tragespuren øG9
Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier
Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
10.12.2020 - 14:11
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
Aukce: | Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce |
Datum: | 10.12.2020 - 14:11 |
Prohlídka: | 04.12.-10.12.2020 |