Čís. položky 116

Steigender Hengst, Entwurf Hugo Meisel, Ausführung Rosenthal, Selb 1960er-Jahre

Steigender Hengst, Entwurf Hugo Meisel, Ausführung Rosenthal, Selb 1960er-Jahre - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce

Porzellan, weiß, glasiert, am Stand Modellnummer 1047-33, bezeichnet H. MEISEL, unterglasurgrüne Marke, Höhe ca. 33 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

10.12.2020 - 14:38

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.12.2020 - 14:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.