Leon Abramowicz *
(Czernowitz 1889-1978 Wien) Rote Rosen in Vase, rückseitig Nachlassstempel, Öl auf Papier, kaschiert auf Leinwand, ca. 48,5 x 33,5 cm, leicht beschädigter Rahmen
Provenienz:
Nachlass Sammlung Dr. Karl Heinz Ritschel, Salzburg.
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
10.12.2020 - 15:22
- Dosažená cena: **
EUR 704,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Leon Abramowicz *
Provenienz:
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce |
Datum: | 10.12.2020 - 15:22 |
Prohlídka: | 04.12.-10.12.2020 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: