Leon Abramowicz *
(Czernowitz 1889-1978 Wien) Blick auf Vorgärten im Frühling, unbezeichnet und ohne Nachlassstempel, Öl auf Karton, ca. 51 x 36 cm, beschädigter Rahmen
Provenienz:
Nachlass Sammlung Dr. Karl Heinz Ritschel, Salzburg.
Vgl.:
K. H. Ritschel, Leon Abramowicz, Verlag Alfred Winter, S. 56, Bild Frühling
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
10.12.2020 - 15:24
- Dosažená cena: **
EUR 512,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Leon Abramowicz *
Provenienz:
Vgl.:
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce |
Datum: | 10.12.2020 - 15:24 |
Prohlídka: | 04.12.-10.12.2020 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: