Čís. položky 294

Francis Wheatley

Francis Wheatley - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce

(London 1747-1801) Zwei Blätter der "Londoner Kaufrufe": a) Blumenverkäufer "Two bunches a penny...", Plate 1; b) Milchverkäuferin "Milk below Maids", Plate 2; kolorierte Punktstiche, Neuausgabe, London, 1900, nach der Originalausgabe 1792-1796, signiert: "Painted by F. Wheatley RA", ca. 34 x 27 cm, jeweils in Neo-Louis-Seize Rahmen, Holz, teils vergoldet, ca. 64 x 52 cm, bei a) mit sekundär ergänztem vergoldetem Schnitzaufsatz (kleine Mängel), montiert hinter den Zapfenlöchern um 1900

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner Dr. Erhard Koppensteiner

10.12.2020 - 15:38

Dosažená cena: **
EUR 640,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Francis Wheatley

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.12.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.