Erich Wulz *
(Salzburg 1906-1984 Aigen) Fische, signiert und datiert (geritzt): E Wulz (19)80, Hinterglasmalerei, ca. 20 x 30 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.12.2020 - 15:50
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Erich Wulz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.12.2020 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: