Erich Wulz *
(Salzburg 1906-1984 Aigen) Christusszene, signiert: E Wulz, datiert: 1967, Tusche und Aquarell auf Papier von Hahnemühle, ca. 48,5 x 61,5 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.12.2020 - 15:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Erich Wulz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.12.2020 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: