Georg Eisler *
(Wien 1928-1998) Akt, datiert 22. I.90, Aquarell auf Papier, 35 x 26 cm, gewellt, Passep., gerahmt,
07.12.2020 - 10:41
- Vyvolávací cena:
Georg Eisler *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.12.2020 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: