Künstler um 1900
Winterlandschaft, signiert R. Tröger, Öl auf Holz, 109 x 94 cm, gerahmt,
07.12.2020 - 10:46
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.12.2020 - 10:46 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |