Brillantsolitär
Gold 750, ca. 0,20 ct, RW 58 12,3 g, TragespurenøG12
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
15.12.2020 - 15:10
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 15.12.2020 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |