Brillantsoliär ca. 1,30 ct
Weißgold 750/Platin 950, franz. Amtspunzen, RW 56, 3,6 gøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
15.12.2020 - 15:11
- Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Brillantsoliär ca. 1,30 ct
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 15.12.2020 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |