Brillant Anhänger "Kleeblatt"
Gold 750, mattiert, vier Brillanten zus. 0,04 ct (grav.), 6,0 g, TragespurenøG6
10.12.2020 - 11:11
- Vyvolávací cena:
Brillant Anhänger "Kleeblatt"
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 10.12.2020 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |