Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Rauchender Fischer, signiert: Stoitzner, Öl auf Holz, ca. 20 x 14,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
22.12.2020 - 15:40
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 22.12.2020 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: