Brillantsolitär
Gold/Weißgold 750, Brillant, ca. 0,15 ct in Weißgold 585 gefasst, RW 58, 3,6 gøg4
28.12.2020 - 11:10
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.12.2020 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |