Panzermuster Armkette
Gold 580, Länge ca. 21,5 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, 16,3 gøg16
28.12.2020 - 11:34
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Panzermuster Armkette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.12.2020 - 11:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Konvolut Damenschmuck (6)
- */gestempelt - Ägypten u. Libanon - Partie Dubl.,
- ** - Österr. - WIPA Faser von der rechten oberen Bogenecke,
- .gestempelt/*/**/(*)/Briefstück/Poststück - Österr. 1945- Kl. Partie meist Lokalausg.,