Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) "Bon Jour Paris", in der Platte bezeichnet Marc Chagall Lithographie in Farbe, beschriftet 1939-CH, Sorlier Grav. Lith., Bildausschnitt 61,5 x 46,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.01.2021 - 15:24
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Marc Chagall *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.01.2021 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: