Ivo Saliger *
(Königsberg 1894-1987 Wien) Leben oder Tod, handsigniert Ivo Saliger, Radierung in Farbe, Stockgröße 74 x 54 cm, verglast gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.01.2021 - 15:20
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
Ivo Saliger *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.01.2021 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Graz |