Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Weißgold 585, RW 61, 8,1 g Tragespurenøg8
07.01.2021 - 11:09
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.01.2021 - 11:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |