Josef Holoubek
(1892-1967) Gurk(?), signiert J. Holoubek,Öl auf Platte, 50 x 70 cm, gerahmt,
04.01.2021 - 10:30
- Vyvolávací cena:
Josef Holoubek
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.01.2021 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |