Brillant Altschliffbrillantring zus. 1,07 ct
Gold 585, Zentrumsstein: Altschliffbrillant 0,83 ct (grav.), RW 58, 6 gøG6
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
19.01.2021 - 15:13
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 19.01.2021 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Linz |