Charles Landelle
(Laval 1812-1908) Etretat, bezeichnet, signiert C. Landelle, Öl auf Leinwand, 31 x 52 cm, gerahmt, doubliert
18.01.2021 - 10:26
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Charles Landelle
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.01.2021 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |