Erwin Pendl
(Wien 1875-1945), "Die Minoritenkirche in Wien", signiert "Erwin Pendl", Aquarell auf Papier, ca. 16 x 14,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
18.01.2021 - 10:28
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Erwin Pendl
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.01.2021 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |