IWC-SCHAFFHAUSEN Ingenieur
![IWC-SCHAFFHAUSEN Ingenieur - Umění, starožitnosti, šperky IWC-SCHAFFHAUSEN Ingenieur - Umění, starožitnosti, šperky](/fileadmin/lot-images/96A210127/normal/iwc-schaffhausen-ingenieur-7048936.jpg)
Gold 750, Quartz, Kaliber ETA 255.411, Zentralsekunde, Datum, Dm. ca. 32 mm, 99 g, verkratztøG83
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
27.01.2021 - 15:17
- Dosažená cena: **
-
EUR 3.800,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 3.800,-
IWC-SCHAFFHAUSEN Ingenieur
Gold 750, Quartz, Kaliber ETA 255.411, Zentralsekunde, Datum, Dm. ca. 32 mm, 99 g, verkratztøG83
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 27.01.2021 - 15:17 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamant Damenring zus. ca. 2,30 ct
- Vase und Aufsatzschale mit Streublumendekor, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, um 1916
- Vier gerahmte Motive nach dem Zyklus , Les heures du Jour' (Die vier Tageszeiten, 1899) von Alphonse Mucha: Éveil du matin, Éclat du jour, Réverie du soir, Repos de la nuit, neuzeitliche Ausführung
- Silbertäschen um 1900
- Wolfgang Hollegha *