Maria Sturm*
St. Pölten 1913-1996 "Blumen in Vase", Aquarell, ca. 53 x 37 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
27.01.2021 - 15:24
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Maria Sturm*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 27.01.2021 - 15:24 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |