Brillant Damenring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,10 ct, RW 56, 2,4 gøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
21.01.2021 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Brillant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 21.01.2021 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |