Armreifen
Gold 585, Ziergravur, 7,8 g Breite ca. 4 mmøG8
25.01.2021 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Armreifen
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 25.01.2021 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Anhänger an Halskette
- Brillantring zus. ca. 0,80 ct
- Josefinischer Wandspiegel, letztes Viertel 18. Jhdt.,
- Brillant Kulturperlen Ring