Diamantring
Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, Achtkantdiamanten, RW 61, 3,2 g, Ringschieneneinlage, Tragespurenøg3
28.01.2021 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Diamantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.01.2021 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |