Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Ansicht auf Burg Wildberg, signiert: H Wildberg, datiert: 1976, betitelt: Wildberg, Mischtechnik auf Papier, ca. 52 x 60 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.01.2021 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.01.2021 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: