Rudolf Preuss *
(Wien 1879-1961 Innsbruck) "Saalfelden", handsigniert, datiert R. Preus 98, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 9,5 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.02.2021 - 15:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Preuss *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2021 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: