Switbert Lobisser *
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt, Studium an der Wiener Akademie Mitglied Wiener Künstlerhaus) "Exlibris Karl Fritz/Heiratsanzeige 1937", handsigniert S. Lobisser, op. 196/423, 2 Holzschnitte, Stockgrößen 13 x 8/10,5 x 8 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.02.2021 - 15:30
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Switbert Lobisser *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2021 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Graz |