Künstler Ende 20. Jhdt.
"Leoben", unleserlich signiert, datiert, Aquarell/ Papier, Bildausschnitt 33,5 x 43,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.02.2021 - 15:28
- Vyvolávací cena:
Künstler Ende 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2021 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- BMF - 6 Platzteller,
- Brillant-Damenring zus. ca. 1,80 ct
- Oster-Ikone,