Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963)
Reisigsammlerin im Herbstwald, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 73,5 x 100 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
18.02.2021 - 15:20
- Dosažená cena: **
EUR 5.760,-
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963)
Aukce: | Obrazy 19. století |
Datum: | 18.02.2021 - 15:20 |
Prohlídka: | 08.02. - 18.02.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Položky z jiných aukcí
- Alex. Hüning Geneve
- Zwei Andachtsbilder, Österreich, 18. Jahrhundert