Brillantsolitär 0,37 ct (grav.)
Damenring, Weißgold 585, RW 51,5, 1,9 g, Gebrauchsspurenøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
04.02.2021 - 10:01
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 04.02.2021 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |